1 1

Kompletní výstavba na klíč

Máte vlastní pozemek a chcete jít bydlet co nejdříve? Právě pro vás jsme si s našimi architekty přichystali již hotové typové domy, které vás okouzlí. S touto službou typových domů, budete již do 12 měsíců bydlet. A to vše bez starostí s projekcí, inženýringem a výstavbou.

Pěkně krok po kroku

Vznikli jsme spojením projekčního studia a stavební firmy. Díky této ideální kombinaci nabízíme možnost realizace od A do Z.

Dostanete všechno „pod jednou střechou“ od přípravy studie až po kolaudaci, nemusíte hledat žádné další dodavatele a veškeré běhání okolo úřadů? Můžete vypustit z hlavy - oběháme za vás.

  • Individuální přístup pro nás není prázdná fráze - každou výstavbu bereme jako vlastní a reference v tomto mluví za nás
  • Projekt bereme jako týmovou práci - po celou dobu jsme s vámi v kontaktu a průběžně informujeme o průběhu.
  • Naším hlavním cílem je ale stavět moderní, udržitelné a architektonicky zajímavé domy s využitím nejmodernějších technologií.

Co kompletní balíček služeb obsahuje? Sáhněte po hrnku kávy nebo třeba čaje a jdeme na to:

01 / Seznámení s vašimi požadavky

Vaše vize a naše zkušenosti. Během úvodních konzultací si vyslechneme vaše požadavky a představy o ideálním bydlení. Neváhejte na nás směřovat libovolné dotazy. Jsme zde od toho, abychom vám vždy doporučili nejvhodnější řešení s ohledem na vaše preference a finanční možnosti. Koneckonců právě pro vás chceme vybudovat nový domov, kde se musíte cítit dobře.

02 / Studie domu ve virtuální realitě a 3D prohlídka domu

Dříve jste si mohli prohlédnout představy o svém budoucím domě jenom na papíře nebo maximálně ve 2D prostoru. Laik ale stavebním výkresům většinou nerozumí. Jestli budova splnila jeho očekávání, proto někdy zjistil až ve chvíli, kdy byla hotová. Tehdy už je na jakékoliv změny pozdě.

U nás si prohlédnete stavbu ve virtuální realitě už ve fázích studie a projekce, tedy dlouho předtím, než se začne stavět. Uvidíte dům ve 3D prostoru a ověříte si, zda splňuje vaše požadavky a bude plně funkční. Pomocí 3D zobrazení ve virtuální realitě spatříte i věci jinak skryté: rozvody elektřiny, vody, plynu a další kabely. Tyto znalosti usnadní práci našim projektantům a vám zaručí, že ve vašem domě bude maximálně využito umístění, možností a kapacity rozvodů. Při realizaci stavby proto nebude nutné řešit nečekané komplikace.

03 / Projekce domu a vyřízení stavebního povolení

Jakmile dostane váš dům podobu ve virtuální realitě a vy ji odsouhlasíte, přesune se práce k našim projektantům.

S projektem vypracovaným podle přílohy č. 12 stavebního zákona, která se týká rozsahu projektové dokumentace pro ohlášení stavby nebo vydání stavebního povolení, půjdeme přímo na příslušný stavební úřad. S administrativně náročným a často zdlouhavým procesem se tam popereme za vás

04 / Realizace domu

Na stavebním povolení sotva oschlo razítko a my už se pouštíme do hrubé stavby domu, která zahrnuje kopání základů, vybudování základové desky, zdiva nosných i nenosných stěn, stropů, položení střechy, osazení oken. Rychlost závisí na náročnosti a velikosti stavby i ročním období.
Následují práce na elektroinstalaci a rozvodech vody, kanalizace a plynu, případně i vzduchotechniky. Po dokončení skrytých rozvodů přicházejí na řadu omítky a štuky interiérových zdí, máte-li specifická přání (kamenné obklady apod.) pak i příprava pro ně. Současně s tím probíhá i zateplování budovy a poté nahazování fasády. Jakmile jsou hotové vnitřní omítky, dostáváme se k podlahám a montáži přípojek inženýrských sítí. Poté provádíme obklady a dlažby, pokládku podlahových krytin. Na finále přicházejí malíři a definitivní tečku udělají truhláři.

05 / Návrh interiéru

Dělníci se už čile ohánějí, aby zdi vašeho domu brzy dosáhly požadované výšky a stavba byla v domluveném termínu pod střechou. Tehdy nastává vhodný okamžik uvažovat o jejím vnitřním vybavení. Zadáte-li návrh interiéru nám, budete bez starostí. Známe dokonale každý detail budovy, protože ji realizujeme. Můžeme vám proto na základě vašich požadavků navrhnout prostorově a designérsky nejvhodnější řešení.

06 / Vyřízení dotací zelená úsporám

Určitě chcete ušetřit energii při vytápění a provozu vaší stavby. V rámci programu Zelená úsporám můžete získat dotace například na zateplení domu, fotovoltaické systémy, kotle a tepelná čerpadla, řízené větrání s rekuperací nebo využití tepla z odpadní vody i další možnosti úspor a ekologických řešení. Pomůžeme vám na ně dosáhnout. Připravíme podklady pro jejich čerpání a vyřídíme za vás žádost na Státním fondu životního prostředí. Vy už jenom počkáte na akceptační dopis s kladným vyjádřením. Můžete získat zpět až 50 % nákladů.

07 / Kolaudace domu

Nejhezčím momentem se stává předání domu jeho zadavateli. Kolaudaci tvoří proces, při kterém zástupce stavebního úřadu provede kontrolní prohlídku a potvrdí, že dostavěný objekt je způsobilý pro užívání k určenému účelu. I tady budeme stát při vás. Ručíme vám za to, že váš nový dům projde kontrolou stavebního úřadu hladce, protože bude plně vyhovovat všem zákonným normám a podmínkám.

A je to. Bydlíte ve svém vysněném, moderním a šetrném domu. 
Tak co říkáte? Jdeme do toho společně?

Nezávazně poptat

Pojďme probrat váš vysněný dům

Urbi House s.r.o

Náchodská 708/79
193 00 Praha 9


IČ: 14343797 

DIČ: CZ14343797

 

Tel.:  774 535 035

Email: poptavky@urbihouse.cz
 

Nezávazná poptávka

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů