Rekonstrukce

Pokud máte dům nebo byt a jeho podoba nebo uspořádání úplně nevyhovuje vašim nárokům. Chcete jej zmodernizovat pak nás neváhejte kontaktovat.

55t784yl08

Provádíme kompletní rekostrukce panelových a cihlových bytů, bytových jader, domů i komerčních prostor.

Rekonstrukce provádíme na klíč. Předáte nám klíče od bytu nebo domu a už se nemusíte o nic starat. Zajistíme pro vás všechny potřebné ohlášky, materiál a bezstarostnou realizaci. Probereme s vámi návrh možných řešení, rozsah rekonstrukce a finanční náklady. Pro lepší představu vám můžeme připravit i 3D vizualizaci budoucího stavu. Při rozsáhlejší rekonstrukci zajistíme i vytvoření projektové dokumentace vč. zajištění stavebního povolení nebo ohlášky.

55u6ltrmjg

Zajistíme vše.

Nové rozvody ZTI, zednické práce, pokládku podlah, výměnu oken a dveří, fasády, bourání a odvoz suti i závěrečný úklid.

Kvalita je pro nás zásadní, proto neslibujeme nejkratší termíny a nejnižší cenu, ale spolehlivost a preciznost provedených prací je pro nás prioritou.

Rekonstrukce realizujeme pouze s vlastní kapacitou. Máme vlastní zedníky, elektrikáře, instalatéry, obkladače i podlaháře. Tím zabezpečíme hladký průběh realizace a hlavně včasné dokončení stavby.

Navíc u nás vždy dostanete pevnou cenu a neexistují u nás žádné vícenáklady!

Galerie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas non finibus ligula.

Reference

Podívejte se nám pod ruce. Naší práci necháváme mluvit za nás. Než abysme zde psali, jak jsme nejlepší a světoví, tak se můžete podívat na naše poslední projekty. Nezapomeňte nás sledovat na našem instagramu, kde denně přidáváme fotky z aktuálních realizací.

 

Pojďme probrat váš vysněný dům

Urbi House s.r.o

Náchodská 708/79
193 00 Praha 9


IČ: 14343797 

DIČ: CZ14343797

 

Tel.:  774 535 035

Email: poptavky@urbihouse.cz
 

Nezávazná poptávka

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů